menu
flaga PL flaga ENG
nagłówek | header | image

Zaproszenie

Agnieszka Pluto-Prądzyńska foto

Szanowni Państwo,

mam ogromną przyjemność zaprosić w dniach 23-24 maja 2024 r. do udziału w II Konferencji Naukowej “Medycyna Stylu Życia dla Długowieczności. Blue Zones inspiracje”, która odbędzie się w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Konferencja przybliży dwa obszary badawcze: Medycynę Stylu Życia i zdrową długowieczność.

Szczególnym wydarzeniem tej Konferencji będzie wykład „Longevity Blue Zones”, który w dniu 23 maja br. wygłosi prof. Michel Poulain, belgijski astrofizyk i demograf, współtwórca konceptu „Blue Zones”, czyli stref długowieczności. Prof. M. Poulain od prawie 40 lat zajmuje się wyznaczaniem miejsc, w których ludzie żyją najdłużej. Dzięki zebranej wiedzy możemy uczyć się z doświadczeń stulatków, a wdrażając prozdrowotne nawyki zyskujemy szansę, by w przyszłości dołączyć do ich grona.

Wśród prelegentów spotkacie Państwo wielu niezwykłych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To zaszczyt i przyjemność móc spędzić czas w tak znakomitym gronie. A sesja plakatowa pozwoli zaprezentować wyniki badań.

Serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji i odsyłam też do relacji z ubiegłorocznej edycji wydarzenia w zakładce Konferencja 2023.

Agnieszka Pluto-Prądzyńska
Pomysłodawczyni i organizatorka Konferencji

Patronat Honorowy

logo Prezydent Miasta Poznania Patronat Honorowy

Patronat

logo European Lifestyle Medicne Organization
logo Polskie Towarzystwo Medycyny Stylu Życia
updated: 2024-01-28